Get Adobe Flash player

Nakládání s obsahem serveru Anamneza.cz, který je chráňen autorským právem, se řídí zákonem c. 121/2000 Sb., autorský zákon, v účinném znění. Chcete-li kterýkoliv zveřejněný materiál převzít dle §34 (1) c), případně jej dále šířit jiným způsobem, vyžádejte si prosím předem souhlas vydavatele; bez jeho souhlasu není prevzetí dovoleno.
Informace o návštevnících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údaju c. 101/2000 Sb. ve znění pozdejších dodatků a předpisů.

Je ZAKÁZÁNO vkládat jakkékoliv reklamy ( texty, hypertextové odkazy atd. ) na komerční webové stránky bez písemného souhlasu provozovatele Anamneza.cz – do komentářu či diskuzí. Pokud bude zjišteno, že se tak děje bude se postupovat podle platných právních předpisů ČR.
Rady publikované na těchto stránkách nepředstavují instrukce na samoléčení, nenahrazují lékarské vyšetrení a výkony a nejsou míněny jako návod pro alternativní léčbu. Jakákoliv aplikace těchto rad je věcí úvahy čtenáře a děje se na jeho odpovědnost; předpokládá že čtenář svůj postup konzultoval s ošetrujícím lékařem.

S pozdravem Anamneza.cz

Napsat komentář

Anketa

Souhlasíte s výzvou "Děkujeme, odcházíme"?

View Results

Loading ... Loading ...

Facebook Like Box

Nejnovější komentáře

    Odpočet do exodu lékařů

    Loading...